Szybkie ujęcie:

  • Weteran Bitcoin analityk, MagicPoopCannon, uważa, że gdy Bitcoin podniesie się powyżej 14 tys. dolarów, będzie wyzwaniem dla następnych 20 tys. dolarów.
  • Jego analiza została przeprowadzona na kilka godzin przed ustaleniem przez Bitcoin’a szczytu na 2020 r. na poziomie 13,498 dolarów – Binance rate
  • Bitcoin wynosi obecnie od 13 300 do 13 400 dolarów, a od 14 tys. dolarów dzieli go tylko kilkaset dolarów.
  • Bitcoin może pójść do domu powyżej 20 tys. dolarów, zanim rok się skończy.

Analityk weteran Bitcoin, MagicPoopCannon, dostarczył krótką analizę obecnego nacisku Bitcoin’a powyżej 13 tys. dolarów. Według Magica, jeśli Bitcoin ponownie testuje 14 tys. dolarów i twierdzi, że to wsparcie, BTC na pewno zakwestionuje 20 tys. dolarów. Dodatkowo Magic prognozuje, że Bitcoin może być na dobrej drodze do osiągnięcia poziomu pomiędzy 65.000 a 80.000 dolarów do połowy przyszłego roku.

Poniżej znajduje się tweet Magic przedstawiający krótką analizę Bitcoinu i tego, co przyniesie przyszłość dla BTC.

Bitcoin ustala szczyt na 2020 r. na poziomie 13.498 dolarów.

Magic komentarze na temat przyszłej wartości Bitcoin, zostały dokonane na kilka godzin przed BTC naruszył 13.100 dolarów z wystarczającym impetem, aby po 2020 roku szczyt 13.498 dolarów – Binance stawki. Bitcoin od tego czasu nieco ochłonął i obecnie oscyluje pomiędzy 13.300 $ i 13.400 $ w ruchu, który wskazuje na konsolidację w oczekiwaniu na kolejny ruch w górę.

Jeśli ta ostatnia nastąpi, Bitcoin będzie musiał przenieść się tylko pomiędzy 600 a 700 dolarów, aby osiągnąć oczekiwany pułap cenowy 14k dolarów. Oznacza to, że analiza przeprowadzona przez zespół Bloomberga kilka dni temu była dokładna w tym sensie, że przewidywała, iż Bitcoin będzie ponownie testował 13 tys. dolarów, a prawdopodobnie 14 tys. dolarów do końca roku. Analiza dała również byczą prognozę ceny Bitcoina na 2025 r. w wysokości 100.000 dolarów.

Bitcoin może się dalej rozwijać dzięki wiadomościom o Monecie JP Morgana

Jeśli chodzi o podstawy, które mogą nadal napędzać Bitcoin w kolejnych godzinach i dniach, J.P Morgan ogłosił, że z powodzeniem wprowadził swoją Monetę JPM. Według CNBC, JPM Coin został użyty w tym tygodniu, komercyjnie po raz pierwszy do wysyłania płatności na całym świecie.

Globalny szef ds. płatności hurtowych banku, Takis Georgakopoulos, wyjaśnił, że nadszedł czas, by rozpocząć korzystanie z technologii łańcuchów blokowych do rozliczania płatności.

Wprowadzamy Onyx, ponieważ wierzymy, że przechodzimy do okresu komercjalizacji tych technologii, przechodząc od badań i rozwoju do czegoś, co może stać się prawdziwym biznesem.

W 2019 r. zespół J.P. Morgan ogłosił, że pracuje nad cyfrowym aktywem wspieranym przez USD, aby usunąć bolączki tradycyjnych metod rozliczania płatności, takie jak czas, koszty i bezpieczeństwo. JPM Coin jest zatem stabilną monetą wspieraną przez lidera branży. Oznacza to, że cyfrowy składnik aktywów zostanie szybko przyjęty w sieci banków i klientów J.P Morgan. To z kolei oznacza, że dodatkowe banki i dostawcy płatności w końcu dostrzegą korzyści płynące z technologii blockchain i Bitcoin.